www.djmarx.pl

  

Nazywam się Marek Maślanka. Od ponad 13 lat jestem czynnie działającym DJ-em, prezenterem i organizatorem wielu imprez zarówno prywatnych imprez okolicznościowych, jak i komercyjnych imprez klubowych i plenerowych.

Należę do profesjonalnych organizacji zrzeszających DJ-ów „Dee Jay Mix Club” oraz Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki „DJ UNION” dzięki czemu moja działalność jest całkowicie legalna dzięki wykorzystaniu licencjonowanych utworów z prawami do publicznego odtwarzania.

 Moja firma stale rozwija się pod względem technicznym, przez co oferuję Państwu profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie Państwa wydarzenia.

W swojej karierze zagrałem już setki imprez, zarówno okolicznościowych jak i klubowych oraz plenerowych, zarówno najmniejszych dla kilkunastu osób jak i dużych imprez dla kilkunastu tysięcy osób. Każde to wydarzenie wzbogaciło mnie o nowe doświadczenie i wiedzę, które pragnę się z Państwem podzielić i wykorzystać przy oprawie muzycznej Państwa imprezy.

Posiadam bogatą i legalną bibliotekę muzyczną z prawami do publicznego odtwarzania. Repertuar dobierany jest indywidualnie z Państwem na spotkaniu i w zależności od charakteru imprezy oraz Państwa upodobań i życzeń, wybieram Państwa ulubione utwory, aby jak najbardziej dopasować się do oczekiwań i gustów muzycznych Państwa i Waszych gości.